R. E. D. Compass Oy:n yhteystiedot

Toimitilamme sijaitsevat Helsingissä, mutta palvelemme asiakkaitamme valtakunnallisesti. Olethan yhteydessä meihin, kerromme mielellämme tarkemmin palveluistamme.

R. E. D. Compass Oy

Malmin raitti 17 B, 00700 Helsinki
Puh. 040 900 7106

Mikko Virtanen
RED spesialisti
Puh. +358 40 900 7106
mikko@redcompass.fi

Juha Porrassalmi
RED spesialisti
Puh. +358 40 900 7101
juha@redcompass.fi

Jarmo Muukkonen 
RED spesialisti 
Puh. +358 40 827 1766 
jarmo@redcompass.fi

Heidi Elers
RED spesialisti
Puh. +358 40 150 7777
heidi@redcompass.fi

Minna Virtanen
RED spesialisti
Puh. +358 40 900 7109
minna@redcompass.fi

Jyrki Vainio 
RED spesialisti 
Puh. +358 50 329 0790 
jyrki@redcompass.fi

Suosittele meitä

Malmin raitti 17 B, Helsinki